blog

Výlet do Japonska podruhé / jaro 2018

15. 03. 2017, lada
japonsko-vylet

Milí cestovatelé a cestovatelky,
protože naše první mise do Japonska byla úspěšná a vrátili jsme se plni zážitků, dojmů, inspirací, vznikla nová přátelství a prostě: se to všechno povedlo, rozhodli jsme se s Václavem, že nabídneme další cestu po Japonsku.
Tentokrát si putování za textilem, historií, kulturou, chrámy, svatyněmi, zenovými zahradami, kulinářskými zážitky zpestříme krásou kvetoucích sakur. Součástí cesty bude samozřejmě návštěva výstavy patchworku – Quilt Japan, workshopy s textilní tematikou v tradičních dílnách a muzeích a nevynecháme ani oblíbený bleší trh.
Naše trasa povede jinudy než minule, i když historické Kyoto nebo hlavní město Tokyo nelze vynechat, tato místa nabízejí tolik možností, že se určitě nebudeme opakovat. Nově navštívíme západní Honšú a přepravíme se i na další ostrov – na Kjúšú. Pro milovníky nekonečných prostor a magické energie: dostaneme se až na dosah oceánu, na pobřeží.
Loni se nám osvědčily schůzky s promítáním a přednáškami, které předcházely naší cestě. Proto vás srdečně zveme 19. dubna od 18 hodin do Ovenecké 28 v Praze na Letné, kde si povíme více o připravované trase, finančních podmínkách a nabídneme přednášku Václava Kučery o tradičních japonských vzorech, jejich historii a klasifikaci.
Všechny schůzky budou bezplatné, nezávazné. Závazná přihláška bude platit od chvíle, kdy bude v září zaplacena 1. záloha ve výši 20 000,-.
Předpokládaná cena zájezdu 85000,- Kč – obsahuje: letenky, poplatky za dopravu po Japonsku, vstupy, plnou penzi; vy si doplácíte pojištění na cestu + kapesné (minimální doporučená výše kapesného je: jeny za 10 000,- Kč)
Termín cesty: březen, duben 2018 – bude upřesněn, dle potvrzení termínu výstavy Quilt Japan.
Informace a zajímavosti k cestě najdete na:
fcb: Japonské textilní techniky
na webových stránkách: www.urusi.cz, www.lada-bytovytextil.cz
Počet účastníků je 15 lidí včetně mě + průvodce a tlumočník Václav Kučera
pořadí jako minule: místa se obsazují podle data přihlášení (i nezávazného), od 16. místa jsou v pořadí náhradníci

(c) 2021, LadaObchodní podmínky
web vyšil